Nasza firma powstała w grudniu 2006 roku. Od samego początku zajmujemy się sprzedażą i serwisem profesjonalnych urządzeń kopiująco drukujących czyli kserokopiarek. Jesteśmy wierni markom Konica Minolta oraz Develop - markom o solidnych europejskich korzeniach, niezrównanej jakości i niezawodności .
W swojej ofercie posiadamy złożone cyfrowe systemy kopiujące, czarno-białe i kolorowe. Nasza najprostsza i najtańsza kopiarka wykonuje od 16 kopii na minutę, najszybsza - ponad 80. Nasze kopiarki potrafią na życzenie sortować, grupować, zszywać i dziurkować kopie. Profesjonalne urządzenia cyfrowe, wyposażone w odpowiednie moduły, mogą być jednocześnie drukarkami, skanerami i faksami. Za pomocą dostarczanego przez nas nieodpłatnie oprogramowania można efektywnie zarządzać dokumentami.

Firmom, które nie chcą inwestować w zakup urządzeń, oferujemy dzierżawę kserokopiarek - z czynszem naliczanym na podstawie liczby wykonanych kopii.

Nasz profesjonalny serwis utrzymuje powierzone mu urządzenia w stałej gotowości, reagując bez zwłoki na wezwania.
Atrakcyjność naszej oferty wzbogaca kompleksowa opieka serwisu w zakresie dokonywania okresowych przeglądów oraz dostarczania i wymiany materiałów eksploatacyjnych. Chociaż mamy siedzibę w Grodzisku Mazowieckim, jesteśmy obecni w całej Polsce, stale powiększając grono swoich zadowolonych klientów.

O nas

- podłączanie urządzeń do sieci komputerowych
- uruchamianie maszyn pod wskazanymi stanowiskami pracy
- dostawa materiałów eksploatacyjnych
- transport i instalacja urzadzeń
- wystawianie ekspertyz/ przyczyny uszkodzeń kserokopiarek
Usługi dodatkowe
Copyright © 2009 by bramki VoIP KserokopiarkiSerwisUsługi ITUsługi XEROTłumaczeniaO nasKontakt