Poza sprzedażą i dzierżawą cyfrowych systemów kopiujących, zajmujemy się również świadczeniem usług w dziedzinie tłumaczeń ustnych oraz pisemnych. Wykonujemy przekłady instrukcji, podręczników i literatury. Lokalizujemy skrypty materiałów audiowizualnych oraz filmów (wraz z rozstawieniem napisów), tworzymy tłumaczenia stron internetowych, oprogramowania oraz gier komputerowych, konsolowych, przeglądarkowych, a także działających na telefonach komórkowych.

Nasz zespól tłumaczy jest gotowy w każdej chwili podjąć się tłumaczeń zwykłych oraz ekspresowych. Na Państwa życzenie tłumaczenie może zostać sprawdzone przez native speakera, a także zweryfikowane pod względem merytorycznym i stylistycznym.

Poza przekładami pisemnymi oferujemy również tłumaczenia ustne konsekutywne i symultaniczne. Nasi specjaliści sprawdzili się już zarówno na niewielkich spotkaniach biznesowych jak i jako pomoc przy organizacji dwujęzycznych konferencji oraz imprez o charakterze publicznym.

Bez względu na wielkość i rodzaj usługi, jesteśmy gotowi dobrać dla Państwa najkorzystniejszy i najodpowiedniejszy termin i sposób dostarczenia tłumaczenia, a także jego formę – od pliku edytora tekstowego, przez format elektronicznego dokumentu przenośnego po fizyczny wydruk dostarczony pod wyznaczony adres przez kuriera.

Indywidualne podejście do każdego Klienta – od dużych firm po klientów indywidualnych – oraz szerokie doświadczenie z pracą przy tekstach humanistycznych, popularno-naukowych, edukacyjnych oraz handlowych gwarantuje wysoką jakość usług i niezawodność.

Terminowe dostarczenie solidnego tłumaczenia to cel, który osiągamy za każdym razem. Zapraszamy do współpracy!

Tłumaczenia

- podłączanie urządzeń do sieci komputerowych
- uruchamianie maszyn pod wskazanymi stanowiskami pracy
- dostawa materiałów eksploatacyjnych
- transport i instalacja urzadzeń
- wystawianie ekspertyz/ przyczyny uszkodzeń kserokopiarek
Usługi dodatkowe
Copyright © 2009 by bramki VoIP KserokopiarkiSerwisUsługi ITUsługi XEROTłumaczeniaO nasKontakt