Jesteśmy firmą dla której na pierwszym miejscu jest zadowolenie naszych klientów.

Świadczymy także dla Naszych Klientów usługi z zakresu kserokopii i wydruków czarno-białych oraz kolorowych na papierze o gramaturze do 80g do 300g ( używjąc tylko materiałów kserograficznych). Dodatkowo wykonujemy usługi takie jak bindowanie czy robienie małych broszur. Posiadamy wysokiej klasy maszyny firmy Konica Minolta i Develop.

Naszą specjalnością jest najwyższej jakości druk cyfrowy, który sprawi, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Prace wykonujemy na maszynach wykorzystujące w pracy Toner Simitri® HD: Polimeryzowany
 • technologia tonera polimeryzowanego Simitri HD jest wykorzystywana do zwiększenia jakości druku monochromatycznego i kolorowego. Ponieważ cząstki tonera Simitri HD są mniejsze oraz posiadają bardziej regularne kształty, reprodukcje obrazów posiadają cienkie linie i mniejszy tekst z wyraźnymi konturami. Zdjęcia i ilustracje są odwzorowane bardziej naturalnie z poprawionymi półtonami. Dzięki zawarciu wosku w tonerze możliwe jest utrwalanie bez użycia oleju, co zapewnia żywe kolory.
 • Dzięki mniejszym cząstkom tonera o regularnych kształtach, jakość wydruków jest podobna do jakości uzyskiwanej w technologii offsetowej.
 • Żywiczne cząstki umożliwiają wykorzystanie wosku jako środka utrwalającego, wprowadzając utrwalanie bez użycia oleju, co daje efekt w postaci żywych i prawdziwych reprodukcji kolorowych. Co więcej, przestrzeń koloru jest zwiększona, a kolory nie są podatne na wyblaknięcie
 • Wprowadzenie utrwalania w niskiej temperaturze pozwala na wykorzystywanie szerszego zakresu papierów. Ogranicza również skręcanie końcówek arkuszy, co z kolei usprawnia proces wykańczania

Z uwagi na fakt, iż jesteśmy otwarci na potrzeby naszych klientów, przy większych zleceniach ceny uzgadniane są indywidualni.


Zlecenie można złożyć w następujący sposób:
Osobiście w Naszym punkcie ( ul. Tadeusza Kościuszki 6 Grodzisk Mazowiecki)
Drogą e-mail
Zamówienie można przesłać za pomocą poczty elektronicznej. Aby przesłać zamówienie tą metodą należy wysłać e-maila na adres biuro@dewelop.pl zawierającego:
 • Dokładne dane zamawiającego, nazwisko osoby kontaktowej i koniecznie numer telefonu.
 • Jednoznaczny opis zamawianej usługi (rodzaj papieru, nakład, wykończenie itd.) oraz jednoznaczne przyporządkowanie nazw plików z projektami do poszczególnych pozycji zamówienia.
 • Załącznik zawierający pliki z materiałami do druku
Jeżeli mają Państwo problem z przesłaniem plików (na przykład zbyt duży rozmiar) za pośrednictwem poczty elektronicznej możecie skorzystać z opcji wysłania ich bezpośrednio na nasz serwer za pomocą strony WWW.

Jest to coraz bardziej przydatna usługa pozwalająca na szybki dostęp do dokumentów Państwa firmy, bez potrzeby przechowywania ich papierowych oryginałów w siedzibie firmy. Przekazane przez państwa materiały są skanowane w wysokiej rozdzielczości, a następnie zapisywane w postaci pliku PDF. Wygodny dostęp i "porządek" zapewnia proste menu otwierane w przeglądarce internetowej. Gotowe archiwa nagrywane są na płyty CD lub DVD.

Najwygodniejszy do druku zarówno dla klienta jak i dla nas jest format PDF, który można wygenerować z większości aplikacji na komputerach PC lub Mac.

UWAGA:
 • Prosimy o zmianę wszystkich kolorów w projekcie (także zdjęć) na tryb CMYK.
 • Obraz na monitorze jest trochę inny niż na wydrukach, wynika to z różnicy w procesach powstawania obrazu na monitorze, gdzie występuje optyczne mieszanie się trzech barw: czerwonej (R), zielonej (G) i niebieskiej (B), oraz fizycznego nakładania się na siebie czterech barw w procesie druku: cyan (C), magenta (M), yellow (Y) i black (K).
 • Plik musi być przygotowany w kompozycie, bez paserów, skali densytometrycznej, informacji o pliku, znaczników cięcia itp.
 • Maksymalny format zadruku 315x445 mm.
 • Maksymalne krycie 300 % - suma wartości kolorów z palety CMYK.
 • Istnieją pewne ograniczenia druku cyfrowego w reprodukcji kolorów o wysokim nasyceniu barw (np. w systemie Pantone). Oznacza to, że kolory są reprodukowane w pewnym przybliżeniu, z uwzględnieniem zakresu barw odwzorowywanych przez użyte atramenty (tonery) i podłoża.
Należy jednak pamiętać, że większość aplikacji tworzy pliki z ustawieniami standardowymi, czyli w rozdzielczości 72 dpi, która przy wydruku daje bardzo słabe rezultaty. Należy więc sprawdzić swoje ustawienia i zadbać by pliki miały rozdzielczość przynajmniej 300 dpi.


PLIK/ DOKUMENT
Maksymalna wersja pliku musi być zgodna z Acrobat 4.0 - PDF 1.3.
Są to pliki, które pozwalają na profesjonalne przygotowanie pracy do druku, ponieważ zapobiegają wprowadzaniu niechcianych zmian - na przykład tak zwanemu rozsypaniu się czcionki. Wysoką jakość i małą objętość, zapewnia postscriptowy charakter, który nie zamienia obiektów wektorowych na mapy bitowe.
Zaletą tego standardu jest to, że możemy sprawdzić wygląd naszej pracy za pomocą darmowego programu AcrobatReader dostępnego na stronie firmy Adobe www.adobe.com



Usługi XERO

- podłączanie urządzeń do sieci komputerowych
- uruchamianie maszyn pod wskazanymi stanowiskami pracy
- dostawa materiałów eksploatacyjnych
- transport i instalacja urzadzeń
- wystawianie ekspertyz/ przyczyny uszkodzeń kserokopiarek
Usługi dodatkowe
Copyright © 2009 by bramki VoIP KserokopiarkiSerwisUsługi ITUsługi XEROTłumaczeniaO nasKontakt